Czarteruj On-line

Zarezerwuj termin twojego czarteru

  

Ruciane Nida


Ruciane Nida to małe miasteczko położone w najbardziej na południe wysuniętej części szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, na połączeniu dwóch jezior Nidzkiego i Bełdany. Bardzo dobry dojazd i położenie "na początku" Mazur powoduje, iż Ruciane Nida jest doskonałym miejscem na rozpoczęcie każdej żeglarskiej przygody.Ośrodek Turystyki Wodnej PTTK Ruciane Nida

       OTW PTTK Ruciane Nida to jeden z najładniej położonych portów nad jeziorem Nidzkim. Znajduje się on na wysokości rozszerzenia jeziora w bezpośrednim sąsiedztwie kilku urokliwych wysp. Ośrodek leży na początku rzeki Nidki, która w naturalny sposób dzieli miejscowość Ruciane-Nida na Ruciane i Nidę. Piękne położenie jak i bezpośrednie sąsiedztwo miasta i sklepów powoduje iż jest on ulubionym miejscem spędzania wypoczynku zarówno dla wodniaków jak i pozostałych turystów. Na teranie Ośrodka znajduje się bogata infrastruktura będąca przez cały czas do dyspozycji wszystkich Gości.  W ofercie znajduje się między innymi wypożyczalnia kajaków i rowerów wodnych, czarter jachtów kabinowych, czarter Omeg, tawerna, stołówka, a nawet szkutnia.

W Ośrodku znajdą gościnę zarówno żeglarze, kajakarze jak i wszyscy innii turyści szukający noclegu w domkach, pokojach lub w namiotach na pięknie położonym polu campingowym.


Zapraszamy na stronę Ośrodka Turystyki Wodnej PTTK Ruciane Nida - Domki i Noclegi nad jeziorem

 

 
Zapraszamy do Ośrodka Turystyki Wodnej PTTK Ruciane Nida !

Poznaj nasze jachty

 
Czartery jachtów na Mazurach